Vánoční SMS

31. may 2011 at 14:02 | Bibi |  Bibi napísala
Jezisek je supr borec, prinesl nam darku kopec. Letos se fakt vytahl, co nam vsechno pritahl. Tatka dostal podprsenku, mamka panskou penezenku. Segra sadu po holeni a ja lahev na kojeni. Vesele vanoce a stastny Novy rok preje
Přišel mi Ježíšek nadělit smůlu. Že jí měl dost, dal mi jí fůru. Povídám, Ježíšku, co takhle štěstí? Listoval v seznamu, pak mi dal pěstí. Štastné a Veselé!
Nezapomeň: Upéct dárky, zapálit stromeček, zabalit kapra a zabít vánočku! Ježíšek má po flámu! Jenom to v tom spěchu všechno nepopleť!
Otevreme i nas dum, zase ceskym vanocum. Santovi tu neveri, ani klika od dveri! Ladu, Rybu, pohadky, nekupujem na splatky. A tak prejem v roce pristim, hodne lasky vsem svym blizkym.
Kapr uz smazeny, jeste sebou mrska. Prskavka Vietnamska nejak divne prska. Divam se na stromek - k zemi se klati, uz na dvere hasici zoufale mlati. Tak to mame po roce, zase pekny Vanoce a Stastny Novy Rok
Pod stromeckem darku dosti, kapra co ma malo kosti, na Silvestra lahev moku, vse nejlepsi v Novem roku. Vesele Vanoce!
Tak uz zase po roce, preju bezva Vanoce, k tomu stastny Novy rok a v nem jisty rovny krok. Zapijte to co to jde, at Vas smula nenajde. Vse nej preje...
Když venku zvoní zvonečky, když lidé kradou stromečky, když v Tescu kapra koupíš, a doma nože brousíš, tak to opět po roce, zase přišly Vánoce.
Půjčil sem si milion,měl sem dárků kamion.Neplatil jsem splátky,vzali si to zpátky.Nezbyl ani dáreček,vzali mi i domeček.Neplatil jsem daně,vzali mi mé sáně.Nevím už si rady,sob mi chcípnul hlady.V lese mám teď pelíšek-seru na vás,Ježíšek.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama